+48 536 561 741 Funkcja odzwoń
https://www.elsior.com/image/cache/catalog/ шпажные/elsior-270x100_0.png

Bluza szermiercza ELSIOR 350N dziecięca

Artykuł: ELS101
Na magazynie
  • 250.00
- +

Bluza szermiercza Elsior przeznaczona jest do wszystkich rodzajów kling. Kurtka nadaje się zarówno do treningu jak i udziału w zawodach.

Bluza wykonana jest z wytrzymałego materiału syntetycznego, która przede wszystkim zapewnia podwójną ochronę w miejscu najbardziej narażonym na trafienia klingą przeciwnika. Bluza wykonana jest z trwałego materiału syntetycznego (50% Dyneema, 50% Polyester przede wszystkim, zapewnia maksymalną ochronę w miejscu najbardziej narażonym na trafienia klingą przeciwnika . Dyneema jest to nazwa polietylenu o ultradużej masie cząsteczkowej, stosowaną do produkcji odzieży wzmocnionej i ochronnej. Wytrzymałość i bardzo wysoka odporność na rozciąganie daje włóknowi zdolność do absorbowania silnych wpływów zewnętrznych. Wysoka wewnętrzna szybkość propagacji oscylacji (około 10 km / sek) pozwala szybko rozprowadzać energię udarową.

 Podszewka stworzona ze specjalnego materiału, który absorbuje wilgoć .Elastyczne wkładki na nadgarstki, wygodny i niezawodny suwaczek YKK, niezawodne karabiny o wysokiej jakości i dodatkowe poszycie, aby chronić najmniej odporne na ścieranie miejsca, zapewniają długą żywotność i umożliwiają szermierzowi elegancki i wygodny wygląd.

Please login or register to review
Ostatnio przeglądane
Na magazynie
Bluza  ELSIOR 350N dziecięca
250.00