+48 536 561 741 Funkcja odzwoń
https://www.elsior.com/image/cache/catalog/ шпажные/elsior-270x100_0.png

Spodnie szermiercze 350N ELSIOR dziecięce

Artykuł: ELS69
Na magazynie
  • 180.00
- +

Spodnie szermiercze Elsior przeznaczone są do wszystkich rodzajów kling. Spodnie nadają się zarówno do treningu jak i udziału w zawodach.

Spodnie wykonane są z wytrzymałego materiału syntetycznego, które przede wszystkim zapewniają podwójną ochronę w miejscu najbardziej narażonym na trafienia klingą przeciwnika. Spodnie wykonane są z trwałego materiału syntetycznego (50% Dyneema, 50% Polyester przede wszystkim, zapewnia maksymalną ochronę w miejscu najbardziej narażonym na trafienia klingą przeciwnika . Dyneema, nazwa polietylenu o ultradużej masie cząsteczkowej, stosowaną do produkcji odzieży wzmocnionej i ochronnej. Wytrzymałość i bardzo wysoka odporność na rozciąganie daje włóknowi zdolność do absorbowania silnych wpływów zewnętrznych. Wysoka wewnętrzna szybkość propagacji oscylacji (około 10 km / sek) pozwala szybko rozprowadzać energię udarową.

Wysoki pas i rzepy a także paski, które regulują wysokość spodni, elastyczne wstawki, wygodny i niezawodny zamek YKK, solidne karabiny o wysokiej jakości i dodatkowego poszycia, aby chronić najmniej odporne na ścieranie miejsca, zapewniają długą trawołość i pozwolają szermierzowi czuć się elegancko i wygodnie.

Please login or register to review
Ostatnio przeglądane
Na magazynie
Spodnie   350N ELSIOR  dziecięce
180.00